VYJADRITE TO, AKÉ SKUTOČNE STE… JEDINÝM POHĽADOM!

Zatúžili ste sa pochváliť riasami čiernejšími ako tie najtemnejšie pigmenty? Objemom niekoľkonásobne väčším, než je vaša norma? Pozrite sa všetkým vzpriamene do očí a ukážte, že vy dosiahnete všetko, na čo si len spomeniete. Nová riasenka Lash Clash s najväčšou kefkou v histórii značky Yves Saint Laurent Beauty, vás v tom jedine podporí…
Riasenka Lash Clash sa úplne vymyká všetkému, čo ste sa o riasenkách doteraz naučili. Sebaisto totiž prekračuje nielen hranice farieb, ale aj techniky, a bola tak stvorená pre všetkých, ktorí sa neuspokoja s obyčajnými riasami. Lash Clash vykúzli až o 200% plnší objem, a to iba piatimi ťahmi. Oslňujúci efekt vydrží celých dvadsaťštyri hodín.

Vyživujúce zloženie
Príjemne krémová textúra v kombinácii s priehľadnou bázou v vysokom podiele jemne rozptýleného čierneho oxidu železitého dodáva riasam extrémne tmavý až šokujúci vzhľad. Zloženie je pritom bez parfumácie, pričom jednotlivé ingrediencie boli vypestované v komunitných záhradách YSL Beauty Ourika. Kľúčovú zložku produktu predstavuje udržateľne zozbieraný výťažok z kosatca florentského, ktorý vďaka svojej prirodzenej schopnosti stimulovať a chrániť, riasam pomáha zachovať si poddajnosť, hebkosť na dotyk a vitalitu. Ostatne podobne udržateľne sa pristupuje ku všetkým vzácnym zložkám, na ktorých kvalitu a účinnosť značka YSL Beauty pozorne dohliada.

Kefka nepoznaných rozmerov
Čiernočierna farba však nie je jediným triumfom. Súčasťou riasenky je aj revolučná kefka, ktorá disponuje 10,5 mm širokým obvodom a 260 ergonomickými štetinami, pravdepodobne najväčším, ktorý ste kedy zbadali! Vďaka tomu s ním precíznite nanesiete farbu na všetky riasy, dokonca aj na tie najkratšie, jediným ťahom. Výsledkom je nadpozemské predĺženie a zväčšenie objemu – od korienkov ku končekom plus liftingový efekt vo vonkajšom kútiku oka. Postup aplikácie môže byť nasledujúci: Riasenku začnite nanášať vo vnútornom kútiku oka — od korienkov. Ťahom nanášajte riasenku smerom hore a von. Alebo: Na riasy vyvíjajte tlak smerom nahor, chvíľu ich podržte a potom prečešte smerom nahor. A ak chcete, riasenku aplikujte cik cak pohybom smerom hore – od korienkov po končeky. Prípadne použite len špičku kefky a naneste na jednotlivé riasy vo vonkajšom kútiku očí. Je to len na vás!

Kampaň, ktorá cieli na generáciu Z
Česká ambasádorka Zea Ferencová sa v novej kampani sebaisto pozerá priamo do objektívu. Inšpirujte sa jej a vezmite si za svoje posolstvo, s ktorým riasenka Lash Clash prichádza na trh: Umožniť ľuďom, predovšetkým z generácie Z, definovať, kým naozaj sú vrátane porušovania pravidiel. Doprajte si riasenku, ktorá vás prevedie životom!

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram