OSLAVTE DEŇ KRAJINY S FOAMIE

Planéta dlhodobo čelí obrovskému znečisteniu. Štúdie ukazujú, že každoročne vyprodukujeme zhruba 300 miliónov ton plastového odpadu, čo predstavuje ekvivalent hmotnosti celej ľudskej populácie! Ak tento nápor nezastavíme, v roku 2050 nájdeme v oceánoch viac plastov ako rýb. Vzdajme planéte hold oslavou Dna Zeme a začnime ju chrániť, nabáda značka Foamie.
Našťastie spotrebiteľské správanie sa pomaly, ale určite mení. Stále viac ľudí sa napríklad zbavuje igelitového vrecka pri pokladni v supermarkete a pije kávu so sebou z opakovane použiteľného téglika namiesto jednorazového plastového. Pri nákupe kozmetických produktov je teda prirodzené pozrieť sa na ne bližšie. Tuhé prípravky na starostlivosť o vlasy a telo nahrádzajú tekuté šampóny, sprchové gély a ďalšiu kozmetiku. Ich používaním ušetríte nielen vodu, ale aj množstvo CO2 – pretože menšie rozmery produktov jednoducho zaberajú menej miesta pri preprave. Vonkajší obal je iba z papiera, bez zbytočných plastov.

FOAMIE
Info ikona

Príjemná zmena vo vašej kúpeľni
Pridajte sa k Foamie a oslávte Deň Zeme (22. apríla) bezplastovou revolúciou vo vašej kúpeľni! FOAMIE spĺňa všetky požiadavky na život bez plastov a hodí sa na každý typ pleti a vlasov. Sortiment zahŕňa tuhé šampóny, tuhé kondicionéry, tuhé sprchové prípravky, tuhé čistiace syndety na tvár, tuhé telové maslá, tuhú detskú starostlivosť, tuhé šampóny pre psov a suché šampóny – a to všetko v širokej škále vôní. Jeden tuhý produkt Foamie nahradí zhruba dve fľaše bežných tekutých produktov, a navyše šetrí nielen plasty, ale aj cez 80% vody! Všetky produkty sú ľahko biologicky rozložiteľné a certifikované PETA.

Výhody tuhých produktov
Foamie inšpiruje k zmene kozmetickej rutiny vďaka ekologickým riešeniam, ktoré fungujú – produkty Foamie majú neuveriteľnú vôňu, sú dlhodobo dobré pre pokožku a vlasy a ich používanie je zábavné. Aby to bolo dosiahnuté, Foamie sa vo svojom sortimente vyhýba nasledujúcim zložkám: mikroplasty, mydlo, sulfáty, silikóny, lilial, živočíšne zložky, plasty v akejkoľvek podobe. Značka podporuje neziskové organizácie a čistenie životného prostredia.

Blahodarné ingrediencie a šikovné použitie
Tuhé prípravky Foamie obsahujú za studena lisovaný syntetický detergent a extrémne koncentrované a účinné zloženie s obsahom prírodných ingrediencií. Navyše neboli testované na zvieratách. Ďalej sú všetky produkty vybavené bavlnenou šnúrkou na zavesenie, ktorá uľahčuje ich skladovanie. Špeciálny tvar a ergonomický dizajn tuhých prípravkov Foamie poskytuje masážny efekt, zaručuje ľahkú manipuláciu a ten najpríjemnejší zážitok zo sprchovania.

Produkty zoženiete v drogériách DM alebo Rossmann av online parfumériách a e-shopoch s kozmetikou.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram