Malé zvyky môžu prispieť k veľkej zmene

Motivačná literatúra, odhliadnuc od marketingových zámerov, príde z času na čas so zaujímavým konceptom. Napríklad mikronávyky sú niečo, čo môže celkom dobre fungovať. Ide o jednu drobnú vec, ktorú sa človek rozhodne robiť a ona v konečnom dôsledku môže pozitívne ovplyvniť jeho život. A možno aj život niekoho ďalšieho.

Príklad? Mikronávyk môže byť, že keď vstaneš, vypiješ pohár vody. Že hneď potom poleješ kvety (budú ti vďačné, lebo istotne nezabudneš). Alebo že keď ideš preč z domu, napustíš si vodu do fľaše, aby si po pol hodine nemusel stáť na pumpe alebo bežať do jednoty po niečo na pitie.

Inovatívne vlastnosti a dizajn fľaše Hydro Flask


Napustiť si vodu do fľaše – môže byť niečo jednoduchšie? A teraz si predstav, že tá fľaša drží teplotu, je nerozbitná, nepreteká, je ekologická a ešte k tomu aj farebná a sexy. Môžeš s ňou zažiariť v meste, ale zvládne s tebou aj dlhé túry a prežije aj nejaký ten náraz na kameň. Tak takú fľašu už vyrobili, nazýva sa Hydro Flask.

Všetky tieto skvelé vlastnosti dokázali skĺbiť do jedného celku veľmi estetickým spôsobom v americkej firme Hydro Flask. Podľa vlastných slov vyrábajú vybavenie, ktoré pozdvihuje outdoorové dobrodružstvá. Snažia sa apelovať na ľudí, aby prestali používať plastové fľaše tým, že im ponúknu oveľa lepšiu alternatívu. No uznaj, načo ti je plastová fľaša, ktorá sa krčí, alebo ak aj nie, tak v nej voda zachvíľu oteplie a nedá sa piť.

Nehovoriac o ekologickom dopade jednorazových výrobkov z ropy. Táto idea je hlavným hnacím motorom milovníkov prírody z Hydro Flask.

TempShield™ technológia a dizajnové rysy Hydro Flasku


Hydro Flask využíva TempShield™ izoláciu – patentovanú dvojstennú konštrukciu z nerezovej ocele, ktorá udrží obsah fľaše v jeho pôvodnej teplote. Nezáleží, či si dáš do svojej Hydro Flask horúci čaj, kávu, alebo ľadovú limonádu – všetko by malo byť aj po dlhých hodinách stále horúce alebo studené ako na začiatku. Výhodou je, že fľaša sa nerosí a matná prášková farba vytvára príjemný nešmykľavý povrch. Ľahko sa nosí v ruke alebo aj zavesená na karabíne vďaka polkruhovému ušku na vrchnáku.

Široký výber farieb a jednoduchý dizajn pravdepodobne vyhraj Hydro Flasku jeho miesto na výslní, pretože teenageri si s obľubou svoje fľašky dotvárajú nálepkami a kresbami, aby boli čo najoriginálnejšie.

Ak sa necítiš na dizajnéra, nevadí. Proste si vyber vhodnú veľkosť, šírku hrdla a čo najkrajšiu farbu, aha, tu: https://wilderoben.com/sk/brands/hydro-flask-9