Aj jednolôžkové postele môžu ozdobiť váš domov

Možno chcete vybaviť vašu hosťovskú izbu, v ktorej bude prespávať vaša dlhoročná priateľka, možno chcete hosťovskú izbu kvôli bratovi, ktorý u vás často trávi víkendy. Treba ale potrebujete nájsť kvalitnú jednolôžkovú posteľ kvôli rastúcim deťom, ktoré už nebudú spávať v postieľkach alebo vašej manželskej posteli. Či už hľadáte postele z akéhokoľvek dôvodu, bohatú ponuku postelí jednolôžkových, váľand, veľkých detských postelí, poschodových aj úložných priestorov pod postele nájdete na webových stránkach sg-nabytok.sk.

Jednolôžko pre násťročné slečny aj hostí

Veľmi pekne vyzerajú jednolôžkové postele polstrované. Obzvlášť obľúbené sú mladou generáciou, pretože pôsobia moderne, pohodlne, čelo je praktické pri potrebe opretia sa pri čítaní… Táto posteľ vie násťročným pomôcť vytvoriť pohodlné a krásne „hniezdočko“.

Spokojní budete aj s klasickým jednolôžkom CARDO v minimalistickom štýle, ktoré má pod matracom úložný priestor. Čelo je vysoké, potiahnuté látkou, ale polstrovanie je minimálne.

Zvoliť môžete aj jednoduché jednolôžko v škandinávskom štýle v bielej farbe v kombinácii s prírodnou hnedou. Ide o posteľ FRISK s rozmermi 90 x 200 cm. Drevo zdobí posteľ nielen na vrchnej strane čela, ale aj menšie nôžky, na ktorých stoja, sú drevené.

Pre deti je praktická posteľ LEORI v prevedení dub artisan, ktorá má vyššie boky a chráni stenu pred ušpinením. Navyše ale pod posteľou nájdete skvelé zásuvky, do ktorých deti môžu uložiť nielen perinu a vankúš, ale aj hračky, plyšové hračky, potreby do školy alebo napríklad športové vybavenie.

Mať pri posteli aj nočný stolík?

Pokiaľ máte v izbách dostatok priestoru, sú nočné stolíky vždy praktickým pomocníkom pri každej posteli. Nielenže budú mať deti, hostia či ktokoľvek iný miesto na odloženie okuliarov, nápoja alebo napríklad knižky, ale zároveň si budú môcť do bezpečia odložiť množstvo potrebných drobností, ktoré sa môžu v noci hodiť. Baterku, vreckovky, balzam na pery, krém na ruky či čokoľvek iné.

Pozrite sa na sg-nabytok.sk a vyberte si postele podľa vlastných potrieb. S výhodnou dopravou a zľavami 20% aj vyššími z pôvodných cien.