ČISTENIE KOBERCOV, ČALÚNENIE A SEDAČIEK SA TERAZ VYKONÁVA EFEKTÍVNOU A ŠETRNOU METODOU

Prakticky v každej slovenskej domácnosti sa v miestnostiach nájdu koberce. Obvykle sa používajú na podlahy obývacích izieb a spální, kde zvyšujú komfort a prispievajú k zútulneniu interiéru. Problémom je však čistenie. Povrchy kobercov totiž zachytávajú množstvo nečistôt a prachu, množia sa v nich baktérie a roztoče. Obyčajné vysávanie je proti nim v zásade neúčinné. Našťastie dnes už existuje efektívna metóda, vďaka ktorej budete mať doma koberce znova perfektne čisté.

AKÁ JE ÚČINNOSŤ KARBONIZAČNÉHO ČISTENIA?

Príkladom je čistenie kobercov Liberec, prípadne súvisiace čistenie sedačiek Liberec. Firma, ktorá všetko zaisťuje, používa doslova revolučnú metódu takzvaného karbonizačného čistenia s hypoalergénnym účinkom. Zatiaľ čo si bežné vysávanie kobercov úplne nedokáže poradiť s drobným prachom a hlavne baktériami a roztočmi, spomínaná karbonizačná metóda vás ich zbaví na dlhé týždne.

Čistenie kobercov, sedačiek a čalúnenie je až o 40 % efektívnejšie ako v okamihu, keď sa používajú bežné vysávače na vodnej báze. Oproti nim navyše zariadenie s efektom karbonizačného čistenia spotrebúva o zhruba 80 % menej vody, čo má pozitívny vplyv aj na dĺžku schnutia. Vyčistený koberec uschne výrazne rýchlejšie, takže sa po ňom už po pár desiatkach minút môžete opäť úplne voľne a bez obáv prechádzať.

KARBONIZAČNÝ SPÔSOB ČISTENIA ZLEPŠIE PODMIENKY PRE ŽIVOT VO VAŠEJ DOMÁCNOSTI

Karbonizačné čistenie je natoľko efektívne, že dokáže zamedziť tvorbe roztočov až na dobu ďalších 70 dní. Viac ako dva mesiace tak máte dokonale čistý koberec bez prachu a roztočov, čo sú drobní živočíchy, ktorí vedia narobiť veľkú paseku. Karbonizačné čistenie je ideálne v prípade, že trpíte dýchacími problémami, prípadne ste citliví a alergickí na prašné prostredie. Týmito problémami pritom dnes v tuzemsku trpí stále viac ľudí. Možno je to práve tým, že podceňujú údržbu kobercov a čalúnenie vo svojich domovoch. Pritom stačí na pomoc zavolať odborníkov, ktorí aplikujú modernú metódu karbonizačného čistenia. Razom bude po problémoch.